Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a vizsgálatok nem mutattak...

Ha a vizsgálatok nem mutattak ki semmit, meg lehet nyugodni?

Figyelt kérdés

Mellkasi fájdalmam volt, hányingerem, fájt a fejem, a karom. Voltam mellkasi röntgenen, EKG-t is csináltak, vérképet is néztek, nem találtak semmit. Elküldtek gasztroenterológushoz, aki megállapította, hogy refluxos vagyok, a nyelőcsövem alsó része be van gyulladva. 4. napja szedem a gyógyszert rá (Refluxon). Azonban még most is van, hogy fáj a mellkasom, meg a fejem és a bal karom (plusz az állkapcsom). Ez lehet még mind a reflux miatt? Aggódtam/aggódom, hogy a szívemmel van a baj, de az EKG nem mutatott ki semmit, a háziorvos amikor meghallgatta a szívemet, ő se hallott semmit. (EKG-t, vérképet sürgősségin csinálták.) Biciklizés közben is van, hogy az ujjaim a bal kezem elzsibbadnak. Van ok aggódni, vagy ha a vizsgálatok nem mutattak elváltozást, akkor nagyjából meg lehet nyugodni?

Előre is köszi a választ.



2014. júl. 6. 12:43
 1/1 anonim válasza:

Szia! Az anyukám is az, ne aggódj! Neki a stressz meg az ilyenek váltják ki. Amúgy a zsibbadás az lehet hogy neked ezzel jár, de lehet hogy vitamin hiány vagy keveset iszol és nem tud megfelelően áramlani emiatt a véred mer túl sűrű vagy csak szimplán elzsibbadt a karod. A lényeg ne sokat agyalj rajtam mert csak stresszes leszel. Azért igyál sok vizet.

Remélem segítettem! :)

2014. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!