Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet tőle valami bajom, ha...

Lehet tőle valami bajom, ha más borotvájával borotválkozom?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés, szóval nem történt meg, csak érdekel.
2010. jan. 6. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem túl higiénikus.
2010. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyszer kellett sebtiben egy borotva, nővéremét használtam, aztán kis piros foltszerű kiütések lettek, ahol borotváltam. Nem tudom, azért-e, mert szárazon csináltam, vagy mert valami "izé" volt a pengén... A nővérem, szóval nem félek a cuccaitól, de azért más emberekét ne nagyon, mert kicsit fertőző lehet..
2010. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, mert elkaphatsz tőle bármit.


18:56-os: az valószínűleg azért volt, mert szárazon borotváltál.

2010. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer egy edzőtáborban rákényszerültem a barátnőmére, mert az enyém eltört, így kölcsönadta, mert nem akartam szőrös lábbal/hónaljjal rohangászni.

Érzékeny bőröm van, de akárki akármit mond, nekem egyáltalán nem okozott több irritációt, mint a sajátom.

Persze nem valami higiénikus valóban, de annyira nem is eget rengetően gáz, mint amennyire írják.

2010. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha lefertőtleníted megfelelően, akkor nem.

Amúgy szerintem sok betegség terjedhet így. Közvetlen a bőröd alá jutnak a vírusok, baktériumok.

2010. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ofőnk mesélte, hogy mikor koleszes volt fősulin, akkor a lányok egymástól kéregették a borotvát, és nem kicsit terjedtek a fertőzések..
2010. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!