Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mióta borotválkozom 15x olyan...

Mióta borotválkozom 15x olyan pattanásos a fejem, mit rontok el?

Figyelt kérdés

szőr növekedés irányával megegyezően húzom a pengét, de mégis borotválkozás után (jóesetben) csak 1-2 fehér pattanás van az arcbőrömön

17f


2011. júl. 25. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
mocskos a borotvád
2011. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mosd le a pengéket tiszta alkohollal, az hátha segít
2011. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használj arcszeszt.
2011. júl. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

na, én lány vagyok, de fodrász, és tanultam borotválást:D real penge.


naszóval.


nekünk a következő volt a procedúra:


borotválkozókrémet kellett habosítani az arcon, minimum 5 percig. namivel ez ósdi dolog, te simán a borotvahab pacsmagot hagyd fent 5 percig legalább mielőtt nekikezdesz. ez felpuhítja a bőrt és a szőrt, rugalmas lesz, nehéz így kisebb sérüléseket is szerezni, a szőrt felemeli, stb.


ha eldobós borotvád van, az biza legyen tényleg eldobós! ha nem akarsz rendszeresen költeni, ruházz be egy atom borotvára, és 1-2 havonta cseréld a fejét.


szóval miután borotválkoztál, jöhet az arcszesz. csípni fog, de fertőtlenít, összehúzza a pórusokat. ahol esetleg pici vérpöttyöket látsz, nyomj rá egy kis timsót (patika, baromira olcsó, mi vizsgán ezzel csaltunk, még a marhanagy vágást is úgy összehúzta, hogy a vizsgabiztos nem vette észre:D)

2011. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ja, még elfelejtettem, a bajuszodat hagyd utoljára (ott álljon a legtovább a hab), ott a legerősebb a szőr :) remélem tudtam segíteni
2011. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!