Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, h akkor fog megjönni...

Lehet, h akkor fog megjönni amikor wellness nyaralásra megyünk. Még soha nem használtam tampont. Fürdőbe, szaunába meg ilyesmi wellness szolgáltatásokra lehet menni vele? Mi az amit nem szabad? Milyen sűrűn kell cserélni és honnan tudjam h megtelt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 18:04
 1/4 anonim válasza:

Szia. Ne félj a használatától semmmi extra a lényeg hogy ne siess. Amúgy lehet használni strandon meg ilyesmi helyeken csak sűrűbben kell cserélni mint általában szoktad a betétet. Ez azért fontos mert ha nem nem cseréled kb 2-3 óránként elkaphatsz valami fertőzést. Amúgy a többi esetben akkor kell kicserélned ha érzed hogy csúszik ki vagy elmész mnosdóba megpróbálod kihúzni és ha fáj ahogy húzod akkor még hagyhatod bent. De a strandon muszáj kicserélned 2-3 óránként!

Ez az én véleményem azért várjál még pár embert aki tapasztaltabb mert én se használom olyan nagyon régóta..:)

2014. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké:) Köszi. Megnyugodtam egy kicsit:))
2014. júl. 7. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom, hogy a strandon próbáld ki először. Én pl. elején nem tudtam felrakni rendesen és nyomott, nah a strandon az kiázott volna...
2014. júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem attól függ mennyi erős a vérzés. Nem mennék szaunába , mert a meleg csak megerősíti a vérzést.
2014. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!