Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ennek köze a fogyáshoz?

Lehet ennek köze a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni: Van egy srác akibe már elvileg évek óta bele vagyok zúgva, gyakorlatilag kegyetlenül magányosnak éreztem magam, még úgy kb. fél éve, és már ott tartottam hogy rajta kívül összejönnék én mással is ha érzelmileg egy hullámhosszon vagyok az illetővel, de nem kellettem senkinek (azelőtt se). Ezalatt a fél év alatt leadtam húsz kilót, elkezdtem nőiesebben öltözködni stb... és mostmár akadnak is jelentkezők, túl sokan is. De most meg már egyáltalán nem érzem magam magányosnak, és nem is vágyok párkapcsolatra... miért lehet ez? van egy egy egész normális srác, de neki is inkább azért örülök mert végre van egy fiú barátom akivel tudok beszélgetni...

Eddig még arra fogtam a dolgot hogy "biztos válogatós vagyok", de ma délelőtt bepróbálkozott egy iszonyú helyes, személyiségre is főnyeremény pasi, még meg is állapítottam magamban hogy szinte pont olyan mint az akit szeretek már évek óta... most este pedig már teljesen hidegen hagy a dolog, sőt, félek is tőle...de miért? Egyébként minél jobban tetszik valaki annál "félelmetesebb" számomra.

És amiért ezt ide kiírtam: most utoljára a menstruációm sem jött meg, lehet hogy a hormonjaim megbolondultak a súlyveszteség miatt? úgy reagálok az ellenkező nemre mint egy gyerek pedig már 22 vagyok. :\



2014. júl. 7. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvastam volna, én sem értem... Én télre fogytam le, akkor nem kellett senki, tényleg még a legjobb fasziknak is nemet mondtam, nem érdekeltek, mára nem értem miért, és nagyon megbántam.

Most, hogy jóóól visszahíztam, így is vannak jelentkezők, de így meg nem szeretnék belemenni, mert tudom, hogy jobb formámat is nyújthatnám, úgy érzem ilyen kinézettel inkább egyedül vagyok.

Ördögi kör. Kb azért nem merek újra lefogyni, mert félek mi lesz akkor...

Bocs, hogy most így nem adtam tanácsot, de gondoltam leírom, hogy tudd, nem vagy egyedül ezzel a problémával.

Ha egyszer, max kétszer kimarad a menstruációd, szerintem nem probléma, de ha huzamosabb ideig, akkor orvos!

Ha szépen, lassan, de biztosan fogytál nem hinném, hogy hormon problémákat okozna.

2014. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!