Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért alszok ennyire sokat?...

Miért alszok ennyire sokat? Nem bírok ki egy napot se délutáni alvás nélkül.

Figyelt kérdés

Éjszaka kb olyan 8-9-10 órát alszok, de ennek ellenére minden délután nagyon elálmosodok és alszok minimum egy-két órát.


Hogyha éjszaka kevesebbet alszok este (6-7 óra), akkor is ugyanolyan fáradt leszek du, sőt még jobban is, de azért szerintem az már furcsa, hogy ennyire nem bírok napközben fent maradni.


Nehéz helyzetben vagyok mikor elutazunk valahová, vagy máshol vagyok, ugyanis nagyon nem bírom ki délutáni alvás nélkül.


2014. júl. 10. 12:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Este sem bírok sokáig fent maradni (kivéve ha itthon ülök pl, de akkor is max éjfél), de buliba nem járok mert 11 után már alig bírok állni, szilveszterkor sem bírok sokáig fent maradni.
2014. júl. 10. 12:27
 2/3 anonim válasza:
Hát én is pont ilyen helyzetben vagyok. Mindig is jó alvó voltam de már így a 20-as éveimben kicsit zavaró. Gyakran nem kelek fel az ébresztőre és hétvégén min. 10 órákat alszok, van hogy délután is. Mióta rendszeresen mozgok és szedek vitamint kicsit jobb lett de szerintem ez genetikai tehát nem lehet rajta változtatni. Azt mondják az idősebbek keveset alszanak, lehet akkor jobb lesz majd. :)
2014. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is embere válogatja,az alvásidő mindenkinél változik.Nekem is szükséges az éjszakai min.8 óra,viszont délután nem alszom,a párom pedig képes bármikor szunyálni egyet,ha pl.unatkozik,de nem fáradtságból.

Ha nagyon aggódsz,nézesd meg a vércukorszintedet.

2014. júl. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!