Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A dadogás ragadós?

A dadogás ragadós?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 00:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne???
2010. jan. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy, még csak az kéne!
2010. jan. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Pro-pro-próbálju-ju-juk ki-ki-ki... xD
2010. jan. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Annyiból ragadós, hogy az emberek hajlamosak dadogva válaszolni annak, aki dadogva szól hozzájuk. Ezért többen is kellemetlenül érzik magukat, hiszen nem akarják megbántani a dadogót.

Az is lehet, hogy a beszélni tanuló kisgyerek a dadogóról vesz példát, és ő is dadogni kezd.

2010. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ragadós... Ugyanakkor nagyon dühítő, hogy a dadogókat egy csomóan értelmi fogyatékosként kezelik. A filmekben is többnyire röhej tárgyai vagyunk. :S
2010. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát nem tudom nekem volt egy fiú barátom de nem volt vészes annyira csak egy kicsit dadogott és azt is csak néha most már egyátalán

most én kezdtem el , néha elő fordul XDD

2010. márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
S ez miért "XDD" ? Mert neked lehet vicces, nekünk nem... :S
2010. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen.. egyik ismerösöm dadog, 1x volt fözés, öcsém akkor még csak 5 és fél éves volt, hallotta ahogy beszél és valahogy átvette a stilusát.. Ö is vanhogy oylan furcsán beszél :S Görcsöl néha.. anyám kivan készülve teljesen.. énis.. Szerintem ne vigyetek ilyen koru (vagy fiatalabb) gyereket dadogoshoz! Még átveheti.. en amugy nagyon sajnalom öket! Nem tehetnek rola...Es igaza van az elöttem szolonak mindig röhögés targyai a tvbe is én pl belegondoltam hogy milyen lehet megnezni ugy egy oylan részt a filmbe hogy körberöhögi és pl ott ül mellette apuka anyuka milyen szar lehet már:S Nem? egy 16 eves fiu
2010. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem radagós,mert azt egy lelki görcs okozza ami idülté válik,ha valakiben nincs hajlam,vagy van hajlam de nincs ami kihozza,akkor nem fog dadogni
2010. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!