Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb agyserk...

Melyik a leghatásosabb agyserkentő?

Figyelt kérdés
Tanulási nehézségekkel küszködök, Dyscalculiát állapítottak meg nálam, emelt biosz kémia fizikából akarok érettségizni viszont az utóbbi kettőből meg semmit se értek illetve most álltam neki kémiát tanulni miközben 1x lecitin kapszulát meg két Memória+ tablettát vettem be próbáltam Ginkgo-t memolife-ot együtt, és a halmazállapotoknál tartok, és megértettem, de valami komplexebb hatásúra vágyok. Régebben is agyserkentőket használtam (a Limitless c. film inspirált) de elfelejtettem hogy tanulni kéne mellé. Így a hatása az volt hogy a bennem régen eltemetett emlékeket hozta felszínre, nagyon sok emlék jött elő és élénken emlékeztem rájuk, viszont nem tudom hogy tanulásnál melyik a legjobb agyserkentő. Nootropilt(piracetamot) próbáltam lenyúlni a nagyszüleimtől de nem mertem mert akkor meg hogyan magyarázom meg hogy miért hiányzik egy tabletta. Most Memória Plusz tablettát szedek Lecitinnel és minden nap agytornáztató játékokat játszok mellé.

2014. júl. 14. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Nálam 2 deci vörös bor.
2014. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

baromi régen még a keserűcsokira, és a nem főtt bármilyen, főleg szardinia típusú halakra mondták, hogy befolyásolja jó értelemben az agyműködést.

ötös érettségi után esküszöm a csokira, meg a sok halkonzervre, de asszem nem árt tanulni..

a tanulás titka, hogy semmi, még zene se vonja el a figyelmed...a csend érleli a magvas gondolatokat...halotta Nyilas Misi még a debreceni líceumban..


szóval csendben, alaposan, sokszor elolvasva, étcsokit majszolva lehet jól megtanulni a megtanulandót



szerintem.


na jó, én a maklérára hajlanék, de mindegy...

2014. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
39%
kokain. nem szarkazmus komolyan beszélek. drága de megéri. nagyon minimális utca hogy ne szállj el tőle. utána néhány órára tökéletes fogsz tudni koncentrálni.
2014. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!