Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi vörösbort ihet egy nő,...

Gyümölcskosár kérdése:

Mennyi vörösbort ihet egy nő, naponta,40 felett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy volt női kollégám, és neki szeretnék segiteni, de eddig hatástalanul! :( Naponta, KB: másfél liter (Vörös) bort megiszik, és látom rajta, hogy rosszul van tőle, mégsem bir leállni! Már voltak emiatt pánikrohamai, stb. Létezik, hogy ennyi bortól pánikrohama legyen esténként? És hogyan segithetnék még neki, hogy ezt fejezze be? Köszi a válaszokat!
2014. júl. 17. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges. Én másfél üveg bortól rendesen becsiccsentek...2 borospohárnál ne igyon többet naponta, de ha függő akkor hiába mondod neki.
2014. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a bortól van pánikrohama.

Eleve lehet valamilyen mentális problémája, amit gondolom, nem kezelnek.

Ha valaki naponta megiszik ennyit, annak nyilván komoly gondjai vannak, amiket nem tud megoldani és ebbe menekül.

2014. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hogy mennyit ihat egy 40 feletti nő?? hát ez egyszerű annyit amennyi van otthon többet úgyse tud meginni
2014. júl. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez jó, amennyi otthon van,:) :). De tényleg szerintem nagyon sok másfél liter naponta, volt neki régebben többször is pánikrohama, ja és mai napig gyógyszert is szed rá, gondjai vannak neki sajna. Ezért létezhet, a pánikroham? Mert azt tudom, a sok alkohol, sok mindent okozhat, főleg igy napi szinten. Meg fáradt is tőle, aluszékony,stb. Szeretnék rajta segiteni, de nemtudom hogyan, azt mondja a rosszullétei, a melegtől vannak, nem a bortól. Pedig szerintem téved, jól mondom?
2014. júl. 17. 12:50
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja igen, és kb: 2 éve iszik ilyen sokat folyamtosan, és csodálkozik, hogy délutánonként, szédül sokat, a pánikrohamok mellett, a szédülése is a sok bortól lehet, meg a gyengeség? Mert ezek a tünetek, kb: 2 hete kezdtek neki fokozatosan előjönni, gondolom a szervezete, most kezd, besokallni, a sok bortól, lehetséges ez?
2014. júl. 17. 14:38
 6/12 anonim ***** válasza:
A problémáját kell megoldani és akkor talán le tud szokni az ivásról.
2014. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz, éppen ebben segitek neki, de arra is szeretnék kapni válaszokat, hogy 2 év után, lehetnek ezek a tünetei az ivástól?
2014. júl. 17. 14:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen gyógyszert szed, de általában az ilyen gyógyszerek mellett nem szabad alkoholt fogyasztani. Már önmagában ez is problémákat okozhat. Legjobb esetben kiüti a gyógyszer hatását, tehát hiába szedi őket nem hatnak. De az is lehet, hogy veszélyes kombináció a kettő együtt. Az viszont biztos, hogy az ilyen mértékű alkohol fogyasztás csak ront a helyzetén.
2014. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Frontint szed, már évek óta, azt tudom, hogy a Frontin, nem gyenge gyógyszer, úgy tudom, napi: 3 szor szed: 0.5 mg-at! Na ez az hogy a kettő, ütheti is egymást, ezt is elmondtam neki, nem egyszer! Nagyon szeretnék neki segiteni, ja igen és jár a mai napig, pszihiáterhez, de úgy látom, ez sem segit, rajta! :(
2014. júl. 18. 07:23
 10/12 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen ismerősöm, nemcsak a pánikrohamaira emlékszem hanem az ájulásokra amik utána jöttek, rosszulétek,megöregedett a bőre gyorsabban, csontjai legyengültek, fogak kihullottak,ezt őt nem zavarta mert belülről nem fájt neki , de láttam ahogy lecsúszik anyagilag és emberileg. minden tünetet okozhat a gyógyszer és az alkohol együttfogyasztasa.

A megoldás az eggik abbahagyása... mindenképpen.

És ugye a bors ajánlom a másfél liter nagyon sok.. próbálja meg hogy egy hétig csak 1-.litert fogyaszt a követkető héten kicsit többet mint felet. és utána felet és azt kb 2 hétig utána meg kevesebbet. Sok sikert csak akarni kell!

2014. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!