Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi vörösbort ihet egy nő,...

Gyümölcskosár kérdése:

Mennyi vörösbort ihet egy nő, naponta,40 felett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy volt női kollégám, és neki szeretnék segiteni, de eddig hatástalanul! :( Naponta, KB: másfél liter (Vörös) bort megiszik, és látom rajta, hogy rosszul van tőle, mégsem bir leállni! Már voltak emiatt pánikrohamai, stb. Létezik, hogy ennyi bortól pánikrohama legyen esténként? És hogyan segithetnék még neki, hogy ezt fejezze be? Köszi a válaszokat!
2014. júl. 17. 11:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen ezzel a módszerrel próbálom őt leszoktatni, remélem sikerülni fog neki! Érdekes, volt olyan hogy nem volt neki otthon bor, és nem ivott majd 1 napig, de láttam rajta, az elvonási tüneteket, de olvastam, ha valaki hirtelen abbahagyja, jönnek az elvonási tüneteket, úgy mint ha valaki a drogokat tenné le, hirtelen. Én mellette vagyok, csak sikerüljön neki, sajnos nagyon sokan vannak, akik igy isznak, sőt még többet is! DE én is azt gondolom, hogy akarattal sok minden legyőzhető! Köszi, hogy megirtad ezeket! :)
2014. júl. 23. 08:07
 12/12 anonim válasza:

Nagyon Szivesen, Nem olyan nehéz a leszokás:)

Viszont az eredmény remek:) megéri szemvedni a leszokással:)))

2014. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!