Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elviselhetetlenül fáj a...

Elviselhetetlenül fáj a fejem, de nincs itthon gyógyszer. Hogyan tudnám enyhíteni? 19/L

Figyelt kérdés

Nincs itthon gyógyszer, gyógyszertár már nincs nyitva a környéken.

Lehet, hogy a meleg miatt, de inni ittam eleget.

És az sem segít, hogy mindenki ordibál meg hangoskodik körülöttem, hiába kértem hogy ne.

Szörnyen rossz :( Nem tud valaki valamilyen házi gyógymódot vagy hasonlót?



2014. júl. 19. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor csak az alvás használ.
2014. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 emma69 válasza:
Igen az alvás jó módszer. De a kávé is, plusz igyál mellé még sok vizet, nembaj ha eddig is ittál. Tudom furán hangozhat a kávé, de beindítja a vér keringését az agyban,ami jót tesz, vagy maszírozd a halántékod, vagy egy kis hideg borogatás is a fejre kellemes lehet. Vagy alkalmazd mindet :P persze a kávé és az alvás együtt nem megy,de ne igyál sokat és akk baj nem lesz
2014. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha hasogat tegyél rá hidegvizes ruhát, pihenj, húzd le a redőnyt. Ha pedig a tarkódnál fáj fordulj hasra, a tarkódat masszírozd.
2014. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mentatea, ánizsmag, kávé jó lehet.
2014. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az is elmulasztja sokszor, ha hideg vízzel lezuhanyozom a fejem. Az összehúzza az ereket.
2014. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a gyógyszer sosem segít. Ha fáj a fejem, akkor nagyon, ritkán szokott egyébként. Olyankor a hányinger is elkap, meg minden bajom lesz. Szerencsére eddig ha elkapott a fejfájás az esetek többségében itthon voltam, így tudtam aludni.

Nekem csak az alvás és a vizes fejkendő segít.

2014. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!