Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert miert ilyen lekezeloek...

Miert miert ilyen lekezeloek a magyar orvosok, asszisztensek?! Csak en jartam igy?

Figyelt kérdés

fulfajos vagyok kiskorom ota, nem szoktam ok nelkul orvoshoz menni inkabb csak akkor ha mar komoly a baj. Par hete voltam,kezeltek a fulem. Par napja megint elkezdett fajni a fulem,raszantam magam hogy en igy nembirom,elmegyek megint. Odaerek,kerek sorszamot..normalis voltam ..az asszisztens elkezd velem kiabalni hogy mi bajom van mar megint.. en higgadtan elmondtam..o elkezd kiabalni hogy de par hete is itt voltam..

Mintha szandekosan kart tennek magamban,hogy oda jarjak.. Vegul pentekre kaptam nagy nehezen idopontot..bar ezek utan meg azt is megfontolom hogy inkabb megyek maganrendelesre es fizetek masnak..:))


2014. júl. 22. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Mert azt hiszik, hogy ők élet és halál urai. Ezek egyébként azért nem mentek nyugatra, mert ilyen stílussal visszarugdalnák őket.
2014. júl. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért viselkedik így, mert az első kiabálása után nem kéred el a nevét, és a betegjogi képviselő telefonszámát. Ez hatásos tud lenni, ha nem úgy beszélnek veled ahogy kellene.


Engem nemrég műtöttek, elhangzott időközben a betegjogi képviselő neve. Még hálapénzt se fogadott el az orvos, azt mondta hogy ez már nem szokás :)

2014. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Nem mondom, hogy ez elfogadható hozzáállás, mert egyáltalán nem az, de valamilyen szinten érthető, hogy ennyi munka és ilyen sz@r fizetés mellett nem túl lelkesek.
2014. júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Legutóbb a Sparban bunkó volt velem a pénztáros. Miért bunkók a magyar bolti eladók?


Mindenhol, minden szakmában vannak idióta, paraszt, agresszív emberek, de ez nem azt jelenti, hogy egy adott szakmában dolgozó minden szakember ugyanolyan lenne.


Nem, nem csak te jártál így. Valószínűleg az a bunkó asszisztens sok másik beteggel is hasonló módon bánt. Ez őt minősíti, mint embert.

2014. júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Illetve egy kérdés. Az asszisztensről írtál a válasz kifejtésében. A kérdésbe, hogy keveredtek bele az orvosok is?
2014. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyenek voltak veled. De nem ez az általános.

Mint bárhol máshol, itt is vannak kedvesek, kevésbé kedvesek és kifejezetten bunkók.

Mint ahogy a betegek között is vannak normálisak, idióták, és olyanok is akik megverik az orvost.

Vagy ahogy írták pénztárosban is van bunkó, és normális is.

Stb.

2014. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!