Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha sok mindent...

Mit tegyek, ha sok mindent elfelejtek?

Figyelt kérdés

Pl. az előbb feltettem magamban egy kérdést, és egy pillanatra rá gondolkodtam, hogy mi is lehetett az a kérdés. olyan is volt, hogy anyukám mondta a kolegájának a nevét(minden kolegáját születésem óta ismerem), és én megkérdeztem tőle, hogy ki az a xy. olyan is szokott lenni, hogy magamban eldöntöm, hogy pl. 5 perc múlva fel fogom hívni a nagyimat, rá 1-2 percre meg azon töprengek, hogy mit is akartam csinálni. suliban volt olyan is, hogy angol órán megkérte a tanárnőm, hogy hogy mondják magyarul a rabbit szót. én gondolkodtam. a tanár mondta, hogy nézzem meg a képet a könyvben. és nem ismertem meg!!! le volt rajzolva egy nyúl, és elfelejtettem, hogy hogy mondják magyarul a nyulnak!!!



mit tegyek, hogy ne felejtsek el dolgokat?



11/L



2014. jún. 26. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagy kicsit stresszes? Sok tanulás, sok teendő, lelki problémák (szülők vitája, válás?) Sok margarint ettél életedben? Mert valahol olvastam, hogy az is okozhat elbutulást és kíváncsi lennék van-e benne igazság. Egyébként ami nekem bevált: vitaminkomplexum szedése, gyömbér rágcsálása és sok rejtvényfejtés és napi 40 perc mozgás (ez pumpálja az agyba az oxigént).
2014. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát eléggé stresszes vagyok. margarint nem szoktam enni. a szüleim 4 éves koromban elváltak. tejérzékeny vagyok. hát mostmár vakáció, szóval már nem annyira stresszes. de olyan zavaró!!! esetleg ajánlasz valamit?
2014. jún. 26. 09:47
 3/5 A kérdező kommentje:
ezen kívül elég kevés folyadékot iszom, naponta kb. 2-3-4 pohár vizet.
2014. jún. 26. 09:48
 4/5 anonim ***** válasza:
A víz is fontos, mivel az abban lévő oxigén is kell az agynak. Igyál jóval többet!
2014. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elmehetnél talán orvoshoz is.
2014. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!