Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 60 évesen is ugyanolyan az...

60 évesen is ugyanolyan az ember hangja, mint mondjuk 20 évesen? Változik valamit az évek alatt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 16:57
 1/2 anonim válasza:

Persze,hogy valtozik...

Ugy ahogy pl.: a tested is

Mindened...

2014. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Folyamatosan változhat. Ugye a hangszálak is öregednek, meg persze ez függ attól milyen stresszes életet élt le mennyit kiabált, meg ugye a környezeti hatások is befolyásolhatják, betegségek is.

Nekem elég sok bajom volt a hangszálaimmal volt idő amikor szinte beszélni nem bírtam, és nekem 22 évesen a hangom olyan mint egy 40 évesé sajnos. A 35 éves kolléganőm hangja meg olyan mint egy 20 éves fiatal csinos lánykáé. Ő csinos lány volt és most is nagyon jól néz ki egy 6-8 évet simán le is tagadhatna és le is tagadta egyszer amikor új kollégák jöttek és simán elhitték hogy 26 éves, sőt valaki csak 23 évesnek nézte. És a hangja alapján is. De ismerek egy olyan 32 éves nőt pontosabban a sógornőmet akinek a hangja mint egy 50 évesé. Pedig nem dohányzik, meg semmi, egészséges sportos életet él. És hiába ez genetika.

2014. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!