Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is csinál ilyen dilis...

Más is csinál ilyen dilis dolgokat otthon? Van olyan ember aki otthon is ugyanolyan mint máshol?

Figyelt kérdés

A számomra legkényelmesebb pózban ülök az asztalomnál vagy az ágyban, a vécében, ami sajnos a már-már magamba roskadó leereszkedett váll és púpos hát. A tükörben nézegetem magam sokszor, hülye fejeket vágok. Van amikor történeteket meg beszélgetéseket képzelek el a fejemben és olyan arcokat vágok amiket a gondolatomban lévő szereplők. Van, hogy random átfutok egyik szobából a másikba. Olyan is, hogy mindenféle vicces/idegesítő hangon beszélek direkt.

Van hogy kedvem támad kifesteni magam, mintha valami buliba mennék, vagy úgy, mintha farsangra, szépen felöltözni, pedig nem megyek sehova. Viszont olyan is van hogy egész nap (csak hétvégén) nem fésülködök meg.

Kapkodva, vagy épp nagyon lassan mozgok kedvtől függően.

Ha unom magam nyugodtan kopogok dolgokon, piszkálok dolgokat, kaparok... Mint valami 5 éves.

Szégyentelenül csinálok mindent kivéve ha a szüleim látnak.


Olyan más vagyok mint társaságban, biztos idegesítő lennék meg visszataszító és fura... Fejeket vágva, vakarózva, kapargatva, banyatartásban...



2014. máj. 12. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket én is csinálom a kifestés és a szépen felöltözést leszámítva, onnantól már transzgyanús lennék :D

Plusz ha nézek valami soroaztot/filmet, és valahogy jobban kihallok egy rövidke mondatot, elkezdem ismételgetni, próbálván utánozni a színész hangját :D 20/f

2014. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneket én is csinálok, teljesen természetesnek érzem, de így leírva elég dilisnek tűnik az egész:)

Szerintem otthon mindenki jobban elengedi magát, társaságban meg igyekszünk normálisak lenni.

2014. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én is a kifestésen kívül mindenfélét csinálok amit írsz, magamba mindig beszélek. :D 20/F
2014. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Durva, mintha én írtam volna:D

Régebben koncerteztem is, de azt már kinőttem, meg megtudtam, hogy kukkoló van a környéken, lehet látta már egy-két előadásomat. :D

Én is hülyén ülök mindig, néha random felállok táncolni, énekelgetni, rapelni, ha jó zenét rakok be. Olyan is volt már, hogy elképzeltem, hogy egy menő amcsi gimis pomponlány vagyok, aki éppen lassított felvételben sétál végig a folyosón. A szereplős-történetes nekem is ismerős, volt olyan is, hogy angolra előadást kellett csinálnom, és előadtam a papagájnak. Néha eljátszom, hogy be vagyok tépve, mint a Skinsben, ilyen euforikus zenére. Futkosni is szoktam a konyhában, meg néha kedvem szerint csúszkálok a lépcsőkorláton. Szoktak lenni olyan "rohamaim", hogy sürgősen meg kell találnom a macskát valahol és megcirógatnom. Ilyenkor addig futkosok össze-vissza kétségbeesetten, mint egy retardált, amíg meg nem találom, mert ki kell elégítenem a macskacirógatási vágyaimat.

Pont mostanában volt egy olyan eset, hogy hirtelen beugrott egy gondolat, hogy mi van ha a szüleim bekamerázták a szobámat. Durva "felismerés" volt:D

Itthon nagyon igénytelen vagyok, ezt senki sem tudja rólam, mert általában jól nézek ki. Fésülködést kerülöm, ahogy a csinos ruhákat is. Abban a melegítőben vagyok mindig, amit még hatodikban kaptam, a segge, a térde, mindene szanaszét van kopva, és a bugyim teljesen kilátszik belőle, de hozzám nőtt. Itthon a melltartót hírből sem ismerem, sem a normális cipőt. Szeretek meztelenül mászkálni a lakásban, és a tükörben nézegetni, hogy mennyire király testem van. Legutóbb panoráma képeket csináltam a szobámról, aztán meg levideóztam, ahogy beszéltek meg mosolygok, hogy megnézhessem, hogy nézek ki.


Természetesen társaságban nyoma sincs ennek, ezeket senki sem látja (remélhetőleg).

18L

2014. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A 20 év alatti emberek 90%-a csinál ilyen dolgokat otthon.
2014. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát a kifestést meg kivéve kb. igen. Csak a magamban beszélést nem, mert nekem vannak tesóim is, tök egyedül nem. Meg a fésülködést, azt ígyis-úgyis naponta többször. Csak akkor nem csinálom meg, hogy jól áljon.

Amit sokszor szoktam este még a feldoroltakon kívül: A szobák között ugrálva futni, miközben azt mondom, hogy "Superman vagy inkább Supergirl mert nem vagyok pasi!"

Szóval egyáltalán nem fura. De én társaságban is magamat adom :D

De ezt nem mindig, néha tök csendben elvagyok.

2014. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tök jó :D A macskásat én is szoktam, mondom is közben hogy "hol a kitii?", "hol van?!", "te láttad???" stb. :D Meg különböző karaktereknek képzelni magam, úgy mozogni mint ők.


(16/L)

2014. máj. 12. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!