Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet meghűlni, de nem...

Hogyan lehet meghűlni, de nem felfázni? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

A nagymamám haldoklik, és ő nevelt fel.Úgy gondolom egy anyival tartozom, hogy mellette legyek utolsó napjaiban. Körülbelül még 2 hete van és szeretném vele tölteni, de az iskolából nem engednek el, (csak temetésre). És arra gondoltam meghűlök, akkor meg hazakell jönnöm és az orvosi igazolással igazoltatnám hiányzásaim, akkor meg nagymamám sem aggódna miattam utolsó napjaiban hogy miatta elszököm a suliból, hanem beteg vagyok.

És meghűlni szeretnék, nem felfázni, mert az nagyon fájdalmas.

Kérem aki tud segítsen, ezt nem a lógásért teszem, nincs semmi bajom az iskolámmal hanem nagymamám miatt.

Köszönöm!


2010. jan. 10. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem mész be reggel a suliba. Aztán elmész a háziorvosodhoz, elmondod neki az igazságot, és szépen megkéred, hogy írjon neked igazolást.Biztos megfogja érteni, pláne ha a kezébe nyomsz egy kis pénzikét...

Amúgy sajnálom a nagyidat, és kitartás Neked!!!

2010. jan. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy pénzt adj, de mond el az orvosnak és tuti kiír. Nekem is volt hasonló, meg volt előre az igazolásom és az került rá, hogy "A fent megnevezett időpontban gyógykezelés alatt állt."
2010. jan. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez jó ötletnek, csak az a baj, hogy voltam már a családorvosnál és hát nem az a fajta...Se pénzel, se anélkül nem lehet elintézni vele mert egyszerűen nem érti meg, nincs családja neki és nem tudja milyen az ha elveszít valakit aki az egyik legfontosabb számára :(

Úgyhogy további ötleteket várok, mert így nemfogok igazolást kapni. Ja és ha összejön a meghűlés akkor se megyek ehhez az orvoshoz, valami ismeretlennél kérek igazolást, nem számít a betegség, a nagymammmal akarok lenni.

2010. jan. 10. 00:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer kimentem a műjégpályára, átestem egy kisgyereken, és úgy térdre estem, h utána 1 hétig nem tudtam járni. Nem tört el a láábam, de a doki kiírt, mert anyámék úgy vittek el hozzá, ott bicegtem.
2010. jan. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és az nem elég ha anyukád ír egy igazolást, hogy családi okok miatt nem mész suliba?
2010. jan. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Anyumék nem velem élnek, mint mondtam nagymamám nevelt fel, mert a szüleim kisgyerek koromban kiköltöztek Németországba, nagymamámra hagyva engem.így már érthetitek, miért akarok vele lenni és meghülni hogy itthon maradhassak igazolatlanok nélkül
2010. jan. 10. 10:32
 7/7 A kérdező kommentje:

Már mindegy.

Nagymamám elhunyt :(

De azért kösz

2010. jan. 16. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!