Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Majdnem egy hete be van...

Majdnem egy hete be van dugulva a fülem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Először csak az egyik dugult be, és egy idő után elmúlt, 2 napja már kb. fél óra volt, vagy több, és csak akkor múlt el, ha kicsit megpiszkáltam, mármint kézzel kicsit kitöröltem. És ma úgy keltem fel, hogy mindkét fülem be volt dugulva, de a bal kidugult 1 perc alatt, a jobb viszont még mindig nem, pedig kimostam 3x, csöpögtettem bele palaffin olajat is, és semmi változás.

Közben cseng is a fülem, és ritkán egy picit fájt, de már nem.


2014. júl. 24. 19:19
 1/2 anonim válasza:
Szia:) Szerintem menj el vele orvoshoz mert gondolom ez neked is eléggé kellemetlen érzés...plusz nem hiszem hogy magától javulni fog ha már majdnem egy hete így van:/ Jobbulást neki!:)
2014. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz, legközelebb csak hétfőn tudok lemenni orvoshoz, de a folyamatos bedugulás tegnap óta van, azelőtt mindig kidugult magától, szóval nem értem mi lehet a baj, de nem parázok rá, attól úgyis csak rosszabb lenne, majd az orvos úgyis megmondja. :)
2014. júl. 25. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!