Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma kényszerből 15 fokos vízbe...

Ma kényszerből 15 fokos vízbe fürödtem, nagyon ziháltam, majdnem infarktust kaptam?

Figyelt kérdés
Ma kényszerből 15 fokos vízbe fürödtem, nagyon ziháltam, majdnem infarktust kaptam, de teljesen hanyatfeküdtem benne, úgy utólag nem is volt rosz, lehet ezentúl, csak hidegben fürdök, szerintetek megszokom egy idő után, egészséges hideg vízben fürdeni?

2014. jún. 19. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
egy idő után jót fog tenni az ízületeidnek... :)
2014. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer ugyanilyen hideg vízben úsztam és nem lett belőle bajom, viszont fürdésnél a hideg víz nem viszi le úgy a koszt mint a meleg. :D
2014. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egészségesebb, mint melegben, de a váltófürdő a legjobb, jót tesz az ereknek. Dehogy kaptál infarktust, összehúzódnak az erek és több oxigén kell, ezért gyorsul a szívverés és több levegő kell.
2014. jún. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!