Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az fáj, amikor érzéstelenítőt...

Toth.peter kérdése:

Az fáj, amikor érzéstelenítőt fecskendeznek be a fejedbe, mert ott van pár anyajegy, amit le kell szedni?

Figyelt kérdés
Mert nekem Augusztusban lesz egy pár olyan napom, amikor az anyajegyeimet leműtik (több, mint 3 anyajegy). Iszonyatosan félek az orvosi tűtől (jobban, mint bárki, más). Azért én már elég "veterán" vagyok a pesti gyermekkórházakkal kapcsolatban, és ahova mennénk, abban a kórházban nem bízok.

2014. júl. 25. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak annyira mint egy méhcsípés. Kibírható és vigasztaljon a tudat, hogy érzéstelenítő nélkül a falat kaparnád, amíg levennék az anyajegyeket.
2014. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert vidéki?

Amúgy én is féltem a szuritól, olyannyira, hogy aztán sokszor elájultam, úgyhogy elküldtek vérvételre. Azóta egy szuritól csak szimplám félek, és ideges vagyok előtte, vérvételnél pedig kérem, hogy fektessenek le közbe, meg nem nézek oda, így nincsen probléma.

2014. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon régen elég sok injekciót kaptam a fejbőrömbe. Nem éreztem semmit, viszont jó pár tű elgörbült, mire bele tudták szúrni.Azt mondták a legerősebb bőr a fejen található.
2014. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!