Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánik betegség? Félek a...

Pánik betegség? Félek a hányástól?

Figyelt kérdés

Miért van az,h sokszor van hányingerem? Igazából ha egyedül vagyok nincs semmi bajom,de suliba is és néha rámjön,mert félek h nehogy előttük? Vagy nem tudom 7éve nem hánytam, de akkor mikor hánytam azóta,parázok,félek tőle,és elég kellemetlen mert néha kellemetlen...hogyan tudnám ezt valahogy elfelejteni? Meg utazáskor,ha nagy családi utazás van,nehogy hányjak,de egyedül nincs semmi bajom..csak társaságba... SEGITSETEK MI EZ? és hogyan tehetem túl magam?

18 éves vagyok.


2014. júl. 26. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen rágörcsölsz.Hányni csak akkor kell ha elrontottad a hasad, és a szervezet így ürít.Gondolj bele, ha hánynod kell, milyen jó dolog mert megszabadulsz a hasfájástól. De ez valami pszihés probléma: [link]
2014. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hányni nem csak akkor kell, ha elrontottad a hasadat. Hanem ha pl. elkapod a hányós vírust.

Nekem is így van, a hányós vírus miatt olyan rosszul lettem, hogy mentőt kellett hívni, azóta rettenetesen félek, hogy újra megtörténik.

2014. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hányinger ellen Magne B6-ot szoktak adni,unoökahugomnak volt ilyen hogy mikor bepánikolt nagyon vagy nagyon ideges volt hányni kezdett. nos ha pánik miatt akkor pszichológus ha úgy érzed nem akkor pedig házi orvos. de ahogy leírod én az elsőre tippelek.
2014. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!