Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a helyzet pillanatnyilag a...

Mi a helyzet pillanatnyilag a Nyugat-Afrikai ebola járvánnyal? Javul a helyzet? Sehol nem írnak semmi újat róla.

Figyelt kérdés
Egy hónapja kb, hogy olvastam róla, hogy egyre terjed, sok áldozata lett már.Most, eszembe jutott, hogy megnézem, sikerült-e megfékezni,vagy ilyesmi...de nem találok semmi újat, csak hogy egyre terjed, de ezt már majdnem egy hónapja mondták, és azóta nem írnak semmit...tudom, hogy Európai létemre nem igazán van közöm ehhez, de én sajnálom az ottaniakat és kicsit félek is hogy átterjed Európába, mert akkor itt kitör a pokol az biztos...szóval: ha valaki tud, valami frissebb ,használható információt, azt nagyon megköszönném!

2014. júl. 25. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Parancsolj


Ha pedig beszélsz angolul egy relatíve magasabb szinten, akkor hallgasd ezt meg:


[link]

2014. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Sajnos nem tudok angolul, németet tanulok
2014. aug. 11. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!