Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valamilyen élősködő lehet? :o

Valamilyen élősködő lehet? :o

Figyelt kérdés

Kb. Két héttel ezelőtt kezdődött. A füleim tövében találtam 2 piros foltot, amik nagyon fájtak, ha egy kicsit is hozzájuk értem. Azt hittem pattanás, de nem az volt. Szúnyog se lehetett, mert akkor viszketne. Azóta még 6-7 ilyen csípést találtam a füleim tövében, és a nyakamon. Pár nappal ezelőtt már az arcomon is volt 2csípés. Ma reggel meg a combomon találtam egyet.

Halvány gőzöm sincs, hogy mit tegyek... Az egész ágyneműm ki lett rázva, átvizsgáltam az ágyam környéket, a falakat, plafont, de semmit se találtam pár pókon kívül. Közvetlenül az ágy mellett is volt egy, megöltem, de azóta is vannak csípések. Hypóval fel is mostam, az egész szobát,az ágyamat is belértve körbefújtam rovarirtóval mindent, de nem használ.

mit tegyek??? A hideg is kiráz, ha belegondolok, hogy valami rovar, vagy élősködő Esténként rajtammászkál, és belőlem táplálkozik. Valami ötlet, hogy mit tegyek? :\



2014. júl. 27. 08:46
 1/2 A kérdező kommentje:
A csípések olyanok, mint egy jókora szúnyogcsípés, és ki is dudorodnak egy kicsit, és persze pirosak., és nagyon fájnak, ha hozzájuk érek.
2014. júl. 27. 08:53
 2/2 anonim ***** válasza:
Első körben én a bőrgyógyászatot ajánlanám, ott lehet meg tudják mondani milyen csípések azok és kapsz rá gyógyszert is. Ha nem válik be, akkor lehet a rovarirtó fog tudni segíteni.
2014. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!