Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnatok segiteni?

Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Hello, en jelenleg orvostanhallgato vagyok Romaniaban, most vegeztem a negyedik evvel es meg van ketto. Erdekelne hogy Magyarorszagon hany evet tart az egyetem es miutan vegzel Magyarorszagon is rezidenskent kezdesz? De elotte van rezidensi vizsga(nalunk van es jegytol fuggoen donthetsz hogy milyen szakorvos akarsz lenni)? Es en mint roman allampolgar (ha fel is kell vennem a magyar allampolgarsagot) hogyan tudnek rezidensi allast kapni, interju vagy vizsga?

#orvosi egyetem #rezidensi vizsga #rezidensi allas
2014. júl. 27. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
itthon is 6 év az egyetem, és utána rezidens is lehet az ember, bár hogy a rezidensi felvételi pontosan hogy működik, azt nem tudom. fel kellene hívnod a tanulmányügyet ők biztos fel tudnak világosítani...
2014. júl. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi.
2014. júl. 28. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert és kitartást kívánok a jövőre nézve!
2014. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom, igyekezni fogok :-)
2014. júl. 30. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!