Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni, hogy...

Tudnátok nekem segíteni, hogy mi a teendő, ha a kis lábujjamról le akar jönni a körmöm?

Figyelt kérdés
Ilyen még nem volt nekem, nem is fáj, meg semmi, csak észrevettem pár hónapja, hogy furcsa a körmöm a kisujjamon, és ma nyúlkáltam hozzá, és a fél körmömet fel lehet emelni. Ilyenkor mi a teendő?
2014. ápr. 14. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedikűrös. Lehet gomba.
2014. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja, és nem fáj az a rész, ami feljön.
2014. ápr. 14. 21:23
 3/3 A kérdező kommentje:
biztosan nem gomba. nem olyan tüneteket produkál.
2014. ápr. 14. 21:24

Kapcsolódó kérdések:

"Le akar" esni a nagylábujjamról a köröm, mi a teendő? Rettentően fáj!

Ráejtettem egy nehéz tárgyat a nagylábujjamra, iszonyatosan fájt belilult és mostanra kezd leválni a köröm, ez mind ma történt. Még mindíg nagyon fáj ésbe is van dagadva valamennyire a lábujjam. Mit lehet tenni? leesik magától vagy orvos kell ehhez? Alig tudok járni :((

Mi a teendő, ha a feldagadt alkar-rész nem akar elmulni?

Csütörtökön még elestem, voltunk sürgősségin is nagyon csúnyán fel volt dagadva de azt mondták csak zúzódott és ha nem múlik el a vérömleny vissza kell menni, mert felvágják. A rá következő napokra kisebb lett mint amekkora volt de mostanra mintha megint kezdene...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!