Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj ha felrakom a lábam ülés...

Baj ha felrakom a lábam ülés közben?

Figyelt kérdés
szóval ha a lábfejemet a combom alá rakom?
2010. jan. 10. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
én is azt csinálom, mért lenne baj?
2010. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is mindig így ülök! Nem tudom, valahogy így jobban tudok koncentrálni arra aki beszél... Felülök, felhúzom a lábam, és figyelek. Szerintem ez normális. Remélem... :)
2010. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gépezéskor mindig így ülök,évek óta,és emiatt bőrkeményedés alakult ki a lábfejem külső oldalán,ahol kiáll a csont
2010. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is így ülök :D
2010. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is igy ülök igy a kényelmes remélem nem gond
2010. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én csak simán felhúzom a lábam, de néha arra gondolok nem is tudok már normálisan leülni egy székre, mármint le tudok, de úgy nem kényelmes :)
2010. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakértők szerint hosszú távon kiszúrsz a keringéseddel, mert bizonyos ponton gyengíted (megtöröd) a vénáidat a rendszeresen keresztbetett lábbakkal. Nekem 2 orvos ismerősöm is ajánlotta (mivel látták,hogy nagyon szeretek ülni),hogy ha hosszú távon gondolkodom inkább szokjak le erről teljesen. Mondjuk némileg evidens,hogy akadályoztatod a normál keringést.
2010. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok - helyesbítés: hogy nagyon szeretek ÍGY ülni.
2010. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a sok választ
2010. jan. 10. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!