Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a farokcsontom. Nem tudok...

Fáj a farokcsontom. Nem tudok huzamosabb ideig ülni, se felülést csinálni. Mit tegyek? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Nos, már majdnem féléve, talán 1 éve is már, hogy minden ok nélkül, a farok csontom, a tövénél sajog.. Ha járkálok, vagy futok akkor nem, de ha leülök, és 30mp-nél tovább vagyok a székben... Elkezd sajogni.. Alig bírok felülést csinálni, a földre nem is tudok leülni normálisan.. Voltam vele orvosnál, kaptam kenőcsöt. Egy nagy nullát ért... Nagyon kellemetlen, és már nem tudom,hogy mit kezdjek vele. Ami a legdurvább, hogy csak 15 éves vagyok! Valaki tudja,hogy mitől lehet ez?

2014. júl. 29. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ülőgyűrű, vagy egyéb a farok csonthoz adaptált ülőpárna használata ajánlatos, a farok csont tehermentesítésére.

Ráestél valamikor?

2014. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezt csontkovácsnak kellene megnéznie, mert ez a gerinc problémája, nem szokott az állkapcsod fájni, vagy a nyakad?
2014. júl. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sokszor rá estem, de akkor már rég megvolt a probléma. :/


Nem szokott fájni az állkapcsom. Olyan van néha, hogy ásítok, és roppan egyet, de .. Az szökőévben 1x, talán.:D

2014. júl. 31. 07:21
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám és én is 15éves vagyok. A tiéd megoldódott már? Ha igen, hogyan?
2019. szept. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!