Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el az életem?

Hogyan kezdjem el az életem?

Figyelt kérdés

Egészen eddig egy kocka voltam... Állandóan csak videojátékokkal játszottam... viszont ez ráment az életemre. 17 éves fiú vagyok és végre rájöttem, hogy ez így nem lesz jó ... ez nem egészséges. De nem voltak olyan barátaim akik éltek volna. Pont olyanok mint én. A kérdésem tehát, hogy hol kéne elkezdenem az életemet? Tudom szánalmas, de fogalmam sincs...

A normális válaszokat nagyon szépen köszönöm és bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikerült.



2014. júl. 31. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdj el kondi terembe járni. Ott szerezhetsz barátokat, és megbeszélheted velük, hogy mi legyen a következő lépés.
2014. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na, a konditermi barátok... :D

Kérdező, nem olyan nagyon súlyos ez a helyzet, hiszen gyerek vagy még. A megoldás tök egyszerű: tanulj. Érettségizz le, menj egyetemre.

2014. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!