Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek széklet vérzésénél?

Mit tegyek széklet vérzésénél?

Figyelt kérdés
Már 2napja hasmenésem van, de a mi nap észre vettem hogy vérzik a székletem. És eléggé megijedtem amikor megláttam.
2014. júl. 31. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
ORFOS
2014. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja bocsi orvos
2014. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és szerintem nem a székleted vérzik hanem a segged, a székledet csak véres
2014. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

és ha nem szeretnék orvoshoz menni?

mi lehet ez?

2014. júl. 31. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél orvoshoz menni, akkor is menj. A belek súlyos gyulladását mutathatja a hasmenés közbeni vérzés. De az is lehet, hogy csak valamiféle felmaródás a hasmenés miatt. Ezt azonban mi innen nem fogjuk tudni megmondani. Ez tényleg az a kategória, amivel orvoshoz kell menni, akár tetszik, akár nem.
2014. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem szeretnék vagy nem szeretnék menni kérdés, itt menni kell. Gondolom a koporsóba még annyira se szeretnél menni, mint orvoshoz. A véres széklet nem játék, meg kell vizsgálni mindenképp, hogy mi okozhatja. Lehet csak a hasmenés miatt van, de súlyos betegség is lehet a háttérben. Irány az orvos!
2014. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!