Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem hallok a jobb fülemre,...

Nem hallok a jobb fülemre, van valami "házi praktika" ami segít? Ha nem segít semmi és egy héten belül jutok csak el dokihoz, szenvedhetek halláskárosodást?

Figyelt kérdés

Hajmosásnál dugult be a jobb fülem,előző hét pénteken.Utána kidugult és pár perc múlva vissza. Meguntam,ezért fújtam bele fültisztító sprayt.Reggel arra keltem,hogy szinte semmit nem hallok rá.(Ha beteszem a fülhallgatót csak abba a fülembe,mikor megy a zene akkor iszonyat halkan hallom a szöveget-jobb mint a semmi de na-)

Nincs valami bevált házi praktika erre?

Szenvedhetek halláskárosodást,ha a füll-orr gégészetre egy héten belül tudok csak eljutni?

Köszönöm a válaszokat,és előre is megkérem a válaszadókat,ne legyenek bunkók sem lekezelőek.



2014. júl. 31. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, szenvedhetsz halláskárosodást. Pont egy-két hete volt itt egy olyan srácnak a története, akivel ez volt. Én a helyedben megpróbálnék orvos közelébe jutni amilyen gyorsan csak lehet.
2014. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 shoona:D ***** válasza:

Egy kendőbe vagy zokniba tegyél sót,kb egy maroknyit és melegítsd fel,de ne legyen túl forró.Tedd rá a füledre amikor tudod napközben,és amikor alszol.

Egyszer én is jártam így,hogy nem hallottam az egyik fülemmel.A doki azt mondta fülkürt hurutom van.Mázlim volt mert időben elmentem így nem kaptam középfül gyulladást,de azért ne halogasd szerintem.Jobb ha minél előbb elmész.

2014. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!