Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan dugítsam ki a fülem?

Hogyan dugítsam ki a fülem?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék kérni, hogy van-e valami otthoni mód, amivel kidugulna a fülem. A barátnőm azt javasolta, hogy fogjam be az orrom és úgy fújjam, és akkor kidugul. Ám hiába bróbáltam és próbálom most is, nem használ semmit. Már október vagy november óta gyötör ez. Voltam a háziorvosomnál, orrcseppet és ACC orrsprayt írt fel, de nem használt semmit. Ezek mellett gőzöltem is már, de nem segített. Mielőtt orvoshoz mennék, szeretnék valami házi praktikával kigyógyulni belőle. Ha ez nem segít természetesen elmegyek fülészetre. De nem csak bedugulva van a fülem, hanem néha recseg is mikor nyelek. Néha erősebben dugul be, úgy, hogy arra a fülemre nem is hallok, van amikor kevésbé, sőt ritkán fájni is szokott.De végre szeretnék megint úgy hallani, mint régen és nem félni attól, hogyha nyelek bedugul. Gyors válaszokat kérek, ha lehet. Előre is nagyon köszönök minden praktikát. :)

2014. máj. 12. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
én befogom a két fülem a mutatóujjakkal 30mp
2014. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Október óta lehetett volna eszed elmenni fülészetre...aztán ha megsüketülsz, majd sírhatsz
2014. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi praktika, fül-orr-gégész orvos. Ha recseg, az sajnos fülkürt hurutot jelent, ha ilyen régóta, akkor az nem sok jót ígér. Folyamatos orrcseppezés kell és lehet, hogy valamilyen fertőzés is fennáll, esetleg melléküreg gyulladás.
2014. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! És azt is, hogy ilyen gyors választ kaptam. :)
2014. máj. 12. 19:35
 5/5 anonim válasza:
Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok, de csak az elsőnek üzenem, hogy köszönöm, nálam bevált :))
2014. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!