Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Decemberben a kutyám lepisilte...

Decemberben a kutyám lepisilte a könyvespolcunkat, és most nézem, hogy azt a könyvet, amit elszeretnék olvasni, szintén lepisilte akkor. Lehet tőle bajom, elkaphatok valamit, ha elolvasom? Már nincs szaga sem, meg semmi, csak sárga azon a folton.

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A vizelet nagyon tiszta. A háborúban sebek fertőtlenítésére is használták, persze kényszermegoldásként. Ha van hozzá gusztusod, akkor félelem nélkül olvashatod. Én ugyan kidobnám, de nem a lehetséges betegségek miatt.
2014. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi bajod. Nekem már ló is vizelte le a fejemet.


Ettől függetlenül nem túl élvezetes kutyapisás könyvet olvasni, így én valószínűleg vennék egy másik példányt, ha még lehet kapni és nem túl drága.

2014. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Megvenném én, de ez egy sorozat egyik kötete, most vettem csak észre, hogy azt is elintézte a kutyusom, és ma utazok el, már nincs időm másikat venni. :( Áttörlöm egy kicsit, végülis annyira nem vészes.

2014. aug. 1. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Egészséges ember/állat vizelete steril. Nem lesz tőle bajod.
2014. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!