Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a hasmenésem oka?

Mi lehet a hasmenésem oka?

Figyelt kérdés
ma reggel éhgyomorra ettem egy joghurtot(egyébként nem nagyon fogyasztok tejterméket de nagyritkán esetleg ha mégis nincs bajom tőle) és miután elfogyott kb negyed óra múlva hasmenésem volt.Anyukám azt mondta hogy biztos mert üres volt a hasam és a joghurttól.délben ettem rízst édes savanyú csirkével és most megint morgott a hasam,elmentem wc-re és megint hasmenésem volt.Egyébként nem csikar a hasam nem is fáj hányingerem sincs.2 napja ettem pudingot attól nem volt semmi bajom.Lehetséges hogy a joghurt a hibás?

2014. aug. 1. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is sokszor előfordult. Nincs semmi gond, holnap is egyél esetleg ugyanilyen joghurtot és ha akkor is hasmenésed lesz, akkor meg hagyd a fenébe és legközelebb meg mást eszel. :)
2014. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is arra gondoltam hogy majd egy nyugisabb napon eszek megint és akkor kiderül minden :)
2014. aug. 1. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezekkel a reggeli joghurtokkal vigyázni kell, mert reggel kevés a gyomorsav, ami a tejsavas erjedést okozó baktériumokat elölje. Azok meg átkerülve a vékonybélbe, ott szörnyű dolgokra képesek. Ilyen hasmenés esetén nem árt Bolus adstringenst bevenni, meg széntablettát és sem erjedőképes tejterméket, sem magas fehérjetartalmú ételt nem ajánlatos enni (1-2 étkezést ajánlatos is kihagyni).
2014. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

rendben széntablettára én is gondoltam...de akkor veszek is be.

azt esetleg még megtudná valaki mondani hogy kb meddig tart ez?

2014. aug. 1. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!