Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy balul...

Lehetséges, hogy egy balul elsült véradás miatt leszek rosszul rendszeresen a vértől?

Figyelt kérdés

Tavasszal voltam először vért adni, és a felénél majdnem elájultam. Nagyon rosszul éreztem magam, hányingerem volt, zsibbadtam mindenhol, lesápadtam, és levert a víz.

Előtte semmi bajom nem volt a vérrel, de azóta amikor egy cseppnél több véres sebet látok, ugyan ezek a tünetek jönnek elő...


2014. aug. 1. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Voltál előtte vérvételen már? Mert igen, a rossz emlék miatt lehetséges.
2014. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem előtte sem vérvételen, sem véradáson nem voltam még. Ez volt az első alkalom, hogy a véremet vették :) Azóta viszont voltam egyszer vérvételen, de akkor nem éreztem ennyire rosszul magam.
2014. aug. 1. 23:26
 3/6 A kérdező kommentje:
illetve nem néztem oda, és akkor annyira nem volt vészes. A legnagyobb gondom a látvánnyal van. Ami gond, mert sok piercinget szurtam eddig másoknak, most viszont ha elkezdenek vérezni, elkezd remegni a kezem, és rosszul leszek..
2014. aug. 1. 23:28
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem pszichés

hanem magától a "csapolástól" volt

vagy hogy éhgyomorra mentél?

leesett a cukorszinted, totál annak a tünetei.

2014. aug. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt mentem vért adni, előtte ettem palacsintatésztában sült körtét, ami befőttként cukrozva volt elrakva. A lényeg az, hogy elég nagy cukorbomba volt, ugyhogy azzal nem lehet baj
2014. aug. 2. 09:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem ittál eleget. Véradás előtt 1-1,5 liternek simán le kell mennie.
2014. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!