Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány óránként vehetek be...

Hány óránként vehetek be Cataflamot?

Figyelt kérdés
Eddig Flectort ittam, de az elfogyott, de szinte ugyanaz a kettő. A Flectorban diklofenák-epolamin van, a Cataflamban pedig diklofenák-kálium, ha jól tudom, de nem biztos. Nagyon fáj a fülem, be van gyulladva. Járok vele orvoshoz, de idő kell neki. A Flector jobban és gyorsabban hatott, bár az elején, mikor nagyon nagyon erősen fájt, akkor volt, hogy nem teljesen múlasztotta el a fájdalmat. A Cataflamot kicsit gyengébbnek érzem, elég hamar elmúlik a hatása és sokat is kell várnom rá. Most már kicsit enyhült a fájdalom, de néha még mindig érzem a Cataflam mellett, de azért gyógyszerrel elvagyok, néha már aludni is jól tudok. Tudom, hogy ezek erős gyógyszerek, de nekem már nem hatnak annyira. Az elmúlt időszakban többször volt fül illetve foggyulladásom is és ilyenkor durván eltúlozva, úgy ettem őket mint az m&m's-et. Egy nap kb. 4 flectort ittam a begyulladt, bedagadt fogam miatt. Most is eléggé fáj, nem tudom, olyan 7 óra fél nyolc körül vehettem be utoljára, de most már szeretnék aludni mert a fájdalomtól nem tudok.
2014. aug. 2. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Rá van írva a papírjára.
2014. aug. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


igen, szokták felírni fülfájásra.

2014. aug. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden fájdalom csillapítót 6 óránként lehet bevenni
2014. aug. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ne nagyon sűrűn

Legyen a bevételek közt legalább négy óra

2014. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy nap maximum hármat v. négyet szabad bevenni

belőle

2014. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. aug. 2. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!