Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi ideig lehet "kibirni"...

Mennyi ideig lehet "kibirni" alvás nélkül?

Figyelt kérdés
Sok kávéval, csokival?
2010. jan. 11. 20:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 45 óráig bírtam egyformába, ebből 24 óra meló volt, aztán ahogy hazaértem, átöltözés közben jött rám olyan álom, hogy 5kor aludtam el kb. és 19kor keltem


17/F

2010. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem 5 nap a világrekord, mert akkor én nyertem volna. Legalább 10 nap.
2010. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
10 nap és meghalsz. Vizsgaidőszakban különösen nem ajánlott "nem aludni", mivel az agyad fokozott terhelés alatt van. A vattapamacsos fájdalomérzet azért volt, mert addigra az agy annyira kifáradt, hogy össze-vissza "kapcsolt"... Láttad a Lovakat lelövik, ugye? c. filmet? Nézd meg.
2010. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

453 óra 40 perc a rekord. A nemalvásról és hatásairól itt találhatsz egy cikket:


[link]

2010. jan. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
no ez 18 nap ha jól számolom ;)
2010. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%

Én Inszomniás vagyok.

Azaz: Rövid idejű krónikus álmatlanság.

az rtl-en is volt szó erről.

Én nekem évente 6X jön ez elő, úgy édberek mint szoktam, aztán este nem leszek fáradt, és hiába kefszek le, nem tudok aludni, kidob az ágy.

ez KB 40-50 órán át megy, és nagyon kegyetnel.

nem azért mert fáradt vagy és aludnál, hanem mert nem tudsz aludni, és halálra unod magad.

és utánna amikor visszaugrik az egyam a hejére, akkor este ugyanúgy lefekszek, és másnap 2 3 órával tovább alszok.

amikor este még fél 11 kor nem vagyok fáradt, már elmegy mindentől a kedvem, mert tudom hogy mi jön 2 napon keresztül.

2010. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
2011. aug. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
11%
Én már 36 órája nem alszok :) 13/l
2012. júl. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Saandoor válasza:
100%

Jó régen jött a kérdés és sok a hülye válasz jó szokás szerint mindenki úgy beszél mintha szakértő lenne vagy nemtudom....Az alvásmegvonás komoly pszihés és fizikai támadfás egy emberi szervezetnek de ha okosan iszik és táplálkozik az ember és mentálisan felkészíti magát valamint a testét akkor egy átlag ember 3 napot simán le tud tolni napi két holtponttal!


1969 óta a hivatalos világrekord ellenőrzött kísérleti körülmények között 11 nap és nem halt bele az illető!


Én személy szerint voltam már fent 4 napig egy huzamban 2 alkalommal is alvás nélkül, a negyedik napon 2 szer is eleredt az orrom vére és le voltam lassulva de más gondom nem volt egyébként a második napig semmilyen stimulálószert nem vettem magamhoz! Se kávét se energia italt!


A jelenlegi mozizási világcsúcs 5 nap 3 óra!! és az illető még az nap mikor megvolt a rekord végig fent volt vagyis 6 napig nem aludt! - semmi baja nem volt a végére!


A magyar rekord amit hivatalosan feljegyeztek 4 nap 8 óra szintén mozizási maraton volt 2011 ben!


Nem mellesleg hamarosan nyíregyházán ezt a rekordot megpróbáljuk megdönteni....


Aki szeretne nevezni vagy érdeklik a részletek küldjön e-mailt a criticallbeetz@gmail.com-ra!

2015. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!