Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik energiaital a leghatáso...

Melyik energiaital a leghatásosabb? És a megivástól kezdve mennyi idő múlva hat? Mennyi ideig hat? Kinek melyik vált be? 2 éjszakát szeretnénk a haverommal kibirni alvás nélkül! 13/f

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 21:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nekem egyik sem hat. Nem éreztem magam egyiktől sem éberebbnek. Próbáltam a Sparostól kezdve a Bombáig meló elött. Egyiknek az volt a hatása hogya vérnyomásom eléggé megemelte és kb 15-20 percig ültem a raktárban és próbáltam magamhoz térni. Akkor már inkább a kávé de azt is nagyon ritkán.
2010. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 ThodEE GoD ***** válasza:
97%

TESCOs Kick Olcsó, és nem rosz

HELL közepessen drága és nekem nagyon megy vele az éjjel:)

RedBull atom drága, és nem jobb mint a hell

2010. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

én rá vagyok szokva nagyon,engem már egyik sem tart ébren,csak megszokásbol iszom

még talán a profiban kapható,vmi UP nevű narancssárga dobozos ami hat,talán azért,mert kesernyésebb

de a bomba,hell,sparos,már nem hat

2010. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én az olcsóbb fajtáktól is bepörgök. A Sparosra esküszöm.kb.10 perc után hat és 1 doboz is elég,hogy lehúzzak egy 12 órás műszakot és még este se tudok rendesen aludni.
2010. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
nekem ahhoz energiaital sem kell, volt már rá példa... egyébként sem iszok mióta részletes leírást találtam rról h mi van benne és mi mit okozhat (olyan is amit nem írnak ki rá)... 15F
2010. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
utolsó na pl. mik azok amiket ne mírnak ki? vagy hogy hat? hogy ennyire elrettentél tőle hirtelen
2010. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
oksa kösszi!!!
2010. jan. 4. 22:27
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy szerintem ne csináld ezt, hogy fennmaradsz 2 éjszakán át. Ez nem vicc, rosszul is elsűlhet, fpleg, ha tele akarod magad tukmálni energiaitallal. szerintem ez nem jó ötlet. 17/L
2010. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
Személy szerint próbáltam már RedBulltól mindent, még valami Kobra nevű energiaitalt is, de már nem igazán hatnak rám. Egyébként Bombát iszok, az hat rám, ha szívószállal, gyorsan megiszom. :D
2010. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
akarom írni: RedBulltól kezdve mindent...
2010. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!