Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térdfájás? Háziorvos tud rá...

Térdfájás? Háziorvos tud rá valamit mondani?

Figyelt kérdés

szokott fájni néha-néha a bal térdem. de most elég rendesen fáj. hobbi szinten focizok,és edzek is(konditermi és saját testsúlyos, nem guggolok) mindig bemelegítek. örökölhettem? tesómat műteni kellett térdel(de csak féltestvérem anyai ágon).

szombaton nem volt semmi baja foci közbe se utána. vasárnap úgy keltem fel hogy fáj.. elmentem vasárnap focizni bemelegítettem is rendesen. de még mindig nem múlt el.

háziorvosom nem fiatal. tud rá mondani valamit?

nem röhögnek ki ha oda megyek?

örökölhettem?

17/F

(szeretek sportolni) lehet hogy abba kell hagynom?



2014. aug. 5. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:
persze azt fogja mondani, hogy borogasd, vagy kenegesd kenőcsökkel. jobbik esetben elküld egy ortopéd orvoshoz, aki aztán megállapítja, hogy zúzódás van e vagy meghúzódás, esetleg porc leválás vagy stb probléma.
2014. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!