Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi tortenik velem? Megfagyok!

Mi tortenik velem? Megfagyok!

Figyelt kérdés
2 napja majd meg fagyok annyira fazok es a lakasba mar nem tudjuk a fotest feljebb venni,30 fokon van...hosszu ujju pizsi naci plusz kontos es az agyba vagyok raz a hideg de viszont izzadok...de kozbe fazok is! lazam nincsen nem faj a torkom semmi bajom..Hozzateszem 5 hetes kismama vagyok!!Mi lehet a bajom en ezt nem birom!!
2010. jan. 12. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
hány fok van a házban?
2010. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
25-30 fokon szokott lenni,de most 30.
2010. jan. 12. 15:57
 3/8 anonim ***** válasza:
gondolom a fűtés van 30-ra állítva és nem annyi a belső hőmérséklet...
2010. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát nálunk a 24 fok már melegnek számít nagyon.

Lehet, hogy keveset mozogsz és a sok ruha sem segít jobban mozogni. Vidd be a napi alap kalóriát rendesen mert az kell hogy a hőháztartásodat szabályozza. Egyél egy meleg levest, vagy igyál egy forró teát. Mérd meg a lázad is és vegyél egy forró fürdőt. Ha sokáig nem mozgok nekem is fáznak a kezeim és az ízületeim. Akkor is ha sok ruha van rajtam. mozgasd át magad picit

2010. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eleget mozgok en sot nagyon sokat is...Mar vettem egy forro fordut,de ott is szetfagytam...Ellepte az egesz testem a furdobe mar szauna volt olyan meleg volt a parom mondta,de en szetfagytam a vizbe is...Remegtem razot a hideg minden...Lazam az nincsen!
2010. jan. 12. 16:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne érzed magad kimerültnek? Engem éjszakás műszak után szokott rázni a hideg hajnalban.
2010. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Alternatív gyógymodokkal foglalkozom, az lenne a kérdésem hogy mindenhol ennyire fázol vagy csak a lakásban?
2010. jan. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ket napja most nem mentem utcara es 2 napja jott ki rajtam..amugy fazos vagyok elegge...de a nappaliba nem nagyon fazom inkabb amikor az agyba fekszem ott fagyok meg..
2010. jan. 13. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!