Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szédelgek, rosszul vagyok....

Szédelgek, rosszul vagyok. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk barátommal gőzkabinban, fél percnél tovább nem tudtam bent lenni. Befulladtam. Ahogy sikerült kivergődni fal fehér voltam és majdnem elájultam. Sokszor megszédülök, ájulás határ stb. Mit kéne tennem ez ellen? (orvoshoz nem akarok elmenni)

Egyébként ma mértem vérnyomást.105 SySmmHg 67 DIA mmHg 67 PULSE 1/min ami elméletileg alacsony

16/L



2014. aug. 6. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell elmenni a dokihoz . Kerülni kell a szaunát , a tűző napot , a szoláriumot . Ezek mind kiszárítják az embert , és alig pótolják az emberek a vízveszteséget . Inkább többet esznek és tiszta víz helyett cukros italt kávét isznak. Amik a vizet kiviszik a szervezetből . A kisgyerek még magas víztartalommal van , idősebbek azért ráncosak mert nem isznak eleget .
2014. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Japp elég alacsony a vérnyomásod és a pulzusod is. A helyedben én aludnék egy jót. Az sok átmeneti problémára megoldás és nem is viszel be semmi vackot a szervezetedbe. Nem árt ha eszel rendesen és folyadékot is viszel be. Aztán irány aludni. Próbáld meg kipihenni a dolgot. Ha nem javul, neadjisten rosszabbodik akkor irány az orvos. Nincs mese.
2014. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2014. aug. 8. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!