Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Derékfájás ellen milyen...

Derékfájás ellen milyen krémet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Tudom kezelni kell,nem elfedni és rajta is vagyok,hogy rendbe hozzam a problémát,de szükségem van egy kis segítségre.

Hajnalban arra ébredek,hogy nagyon fáj,órákig forgolódok és úgy kelek,hogy majd leszakad.

Hosszú évekig fizikai munkát végeztem,ami sokat terhelte a derekamat.

Köszönöm!


2014. aug. 7. 07:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj. Kívülről nem fog bemenni a fájdalomcsillapító (??) hatóanyag. Nekem 65 éve fáj. Hol rosszabb, hol kevésbé rossz. A derék táji hátizmokat erősítő torna, gyógytorna használ. Ebbe beletartozik a nyakba ültetett kb. 10 kg-os gyerekkel történő séta is. Most fontolgatom a gerincnyújtó pad beszerzését. Ja, és egy közepes keménységű teniszlabda. Ha benyomom a derekam mellé egy bizonyos ponthoz, akkor jelentősen enyhül a fájdalom. Ugyanez egy széles deréköv alatt napközben szintén jó hatású. Lehet, hogy nem mindenkinél válik be, nekem használ.
2014. aug. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Édesapámnak is ugyan ezek a problémái voltak!

Vettünk neki Naturland Jégzselét és azóta már nem fáj neki!! Egy próbát megér! ;)

2014. aug. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!