Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vendégségben miért nem tudok...

Vendégségben miért nem tudok elmenni wc-ére?

Figyelt kérdés
kedd óta vagyok vendégségbe és egyszerűen nem tudok elmenni nagywc-ére mert szorulásom lett pedig sosem szokott.. jövő keddig leszek itt de úgy aggódok már most is fáj ott oldalt a hasam. lesz valami nagyobb bajom ha nem tudok elmenni egy hétig wc-ére ? mit tegyek ? olyan kínos..

2014. aug. 8. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában idegen helyen nehezen engedünk fel és azért nehezebb. De átlag ember 1-2 nap alatt felenged/ellazul és utána már nincs ezzel gondja...
2014. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miért nem tudsz elmenni? be van zárva az ajtaja?
2014. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nem mersz elmenni "nagy wc-re", mert félsz, hogy meghallják vagy esetleg megérzik. Egyáltalán nem egészséges, hogy nem jön ki belőled, mert ilyenkor felhalmozódnak azok az anyagok a szervezetedben, amiket már kiselejtezett és nem tudott hasznosítani. Csak jó lenne wc-zni. Vagy ha nagyobb boltba mentek vagy egyéb helyre, akkor ott is megpróbálhatnád.
2014. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem az nem zavar mert többször vagyok egyedül de valahogy nem sikerül. pedig ittam langyos vizet és ettem olajat is brrr..sosincs szorulásom csak most idegen helyen. mit tudnák még csinálni?
2014. aug. 10. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!