Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Barátnőm Ukrán állampolgár,...

A Barátnőm Ukrán állampolgár, és ott is él. Szeretne ide jönni orvosi kivizsgálásra Magyarországra. Mi a teendő ilyenkor? Mennyibe kerülne ez neki.

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak magánorvoshoz mehet. Attól függ, hogy mit nevez ő kivizsgálásnak és hogy milyen vizsgálatokat végeznének el. Az interneten,ha rákeresel a vizsgálatra akkor ki fogja adni a magánorvosok/klinikák oldalát, ahol van árlista.Minden esetben számolj+ receptírási költséggel meg konzultációs díjakkal.
2014. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak magánorvoshoz mehet. Én Debrecenről tudok nyilatkozni, mert itt élek, de gondolom más klinikai centrumokban is hasonló az eljárás. Itt van egy fizetéses részleg, ahol be kell regisztrálni, ezután elmész a klinikára, ahol kezelnek, majd a kezelés végén fogsz kapni egy számlát. Nem olcsó mulatság, arra készüljetek fel.
2014. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem most ki sem gudna jonni az orszagbol..
2014. aug. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Felhívtam egy magánorvost és oda mehet ugyanúgy mint magyar :)
2014. aug. 14. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak nem nőgyógyászat ?
2015. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A Hipokratesi eskű szerint:

"Nincs állampolgárság, csak anatómia"!!!!

2015. febr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!