Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tetves voltam es ha vegig...

Tetves voltam es ha vegig huzom a tetu fesut fekete kis szoszok jonnek ki. Es viszket is. Hogy kell tisztitani a tetu fesut? Mitol viszkethet meg? Surgos lenne.

Figyelt kérdés
A kosztol is viszkethet?

2014. aug. 9. 21:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha jon is ki alig 1-2 db tetu jon ki a fesuvel de azok mar halottak. Nem erzem hogy maszkalna. A fekete pottyok altalaban koszok
2014. aug. 9. 21:24
 2/3 anonim ***** válasza:
A fésűt jól mosd ki, esetleg pici tűvel szedd ki a fogak közti piszkot. Lehet, hogy már csak azért viszket, mert erre gondolsz. Én ahogy elolvastam a kérdést, rögtön viszketni kezdtem. Esetleg mosd át még egyszer a lelked megnyugtatásáért, és fésüld addig míg a halott tetvek és a serkék is mind kijönnek. Jó macerás munka, de muszáj.
2014. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi :) sima vizzel mossam ki? :)
2014. aug. 10. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!