Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudok leszokni az orrcsep...

Hogy tudok leszokni az orrcseppről? Ki tud segíteni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2 éve egy megfázás alkalmával kezdtem el használni és azóta folyamatosan kell nappal többször éjjszaka egyszer kell csepegtetnem.Már próbáltam leállni de majdnem megfulladtam úgy eldugult az órrom.Orrsövényproblémárol nem tudok.A Nasivint használom semmilyen más nem segít,már kiprőbáltam a sós oldatot a gyógynövényeset is a legolcsóbbat a legdrágábbat de semmi nem hatott.
2010. jan. 13. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Az orrcseppet 3-4 napnál tovább nem szabad használni, mert tönkreteszi az orrnyálkahártyát. 3-4 nap után pedig már nem kidugítja, hanem épp ellenkezőleg, eldugítja az orrot.


Ha állandóan dugul az orrod, menj el az allergológiára, most pont nincs pollenszezon, meg tudják csinálni az allergia vizsgálatot, mert az is lehet, hogy allergiás vagy és ezért is dugulhat az orrod.


Egyedül a tengeri só oldatos orrsprayket lehet orvosi előírás nélkül állandóan használni, de az nem normális, hgoy neked 2 éve állandóan dugul az orrod.


Menj orvoshoz!

2010. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem. 7 éve kezdődött nálam, ugyanígy, nekem is csak a Nasivin jó,azóta sem tudja senki megoldani... Nézesd meg, hogy van e az arcüregben polip, allergia tesztet csináltass, orrsövényferdülés is lehet. Nekem semmit nem találtak, ki is égették, visszajött. Most megyek az x-edik dokihoz. Ha megadod valahogy az e-mail címedet, megírom, ha megoldja:)
2010. jan. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Le kell tenni az orrcseppet, máshogy nem fog menni. Pár nap szenvedés, utána visszaáll az orrod a normál kerékvágásba.
2010. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csináld sima vízzel. vagy a sóoldattal amit írtál. de ne 1 hét után várd a hatást, ugyanis ennek nagyrésze pszihikai eredetű. elkell hinned h segít.
2010. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ki kéne venni az orrmandulád
2010. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!