Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok Sterimar orrcsep...

Tapasztalatok Sterimar orrcseppről? Eltávolítja picim orrából a száraz cicakakát?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A száraz "cicakakit" te magad távolitsd el óvatosan, fülpiszkálóval. Nem fogja szeretni, de ez a legjobb módszer a szivogatás, cseppentgetés helyett.
2010. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, el, kiaztatja, de nem csak a szarazat, hanem aktualis megfazas, folyos orr eseten is bevallt nalunk. Porszivozni is konnyebb utana a sracok orrat, mert konnyebben, gyorsabban jon ki igy a cucc, mint nelkule.

Viszont szornyen utaljak a fujast. De meg igy is megeri.

Sot, ha ejszaka van eldugulva az orruk es nem kivanom az egesz csaladot felebreszteni a porszivozassal (a masik orrszivonk pedig szinte semmit sem szed ki, csak csendes), akkor is ezzel szoktam befujni es megszunik a dugulas.

2010. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én vizes fültisztító pácikával szoktam a "nyuszikat" eltávolítani.
2010. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!