Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen magas leszek, vagy...

Milyen magas leszek, vagy növök-e még egyáltalán?

Figyelt kérdés

17 éves leszek, 176 cm. Az elmúlt egy év alatt kb. 2-3 centit nőttem. Apa 185 cm, anya 165 cm. A nagyszüleim is hasonlók.


Elképzelhető, hogy tovább már nem növök? Szeretnék magasabb lenni...



2014. aug. 11. 23:23
 1/2 anonim válasza:

Ez elsősorban a genetikától is függ. Én azt olvastam, hogy a nők 18, a férfiak pedig általában 21 éves korukig fejlődnek. Mivel te még csak 17 éves leszel szerintem még bőven van időd nőni, úgyhogy ne aggódj, biztos fogsz még nőni valamennyit :D Ha pedig mégsem, akkor se keseredj el, mert a mostani magasságoddal sincs semmi gond :) Én ismerek olyan embereket akik alacsonyabbak nálad, mégis boldogan élik az életüket, sőt! :D Például az én bátyám 18 éves korában kezdett el nőni, akkor volt 173 cm és hirtelen 1 év alatt 187 lett, szóval még semmi sincs veszve :)


17/L

2014. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2014. aug. 12. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!