Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen magas leszek 20 éves...

Milyen magas leszek 20 éves koromra ha így 11 évesen (kettő hónap és 12) 165 cm vagyok. Szerintetek akkorra milyen magas leszek? Egyébként lány vagyok

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt így sajnos nem lehet megmondani.
2014. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, ez így nem jelent magában semmit.

Kicsiként én is sokat nőttem, aztán 13 évesen hirtelen megálltam a növésben, míg sok lány nőtt utána még pár évig, és egy magasak lettünk, vagy ők lettek a magasabbak.


De azt lehet tudni, hogy valószínűleg anyukádnál magasabb leszel, apukádnál pedig alacsonyabb - de anyukád magasságához leszel közelebb. Legalábbis ez az általánosítás, amit hallottam. Nálam mondjuk nem jött be :)

2014. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de szerinted még sokat fogok nőni? és az igaz hogy a lányok 14 éves koruk után már nem nőnek?
2014. máj. 9. 20:52
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm amugy az eddigi válaszokat:)
2014. máj. 9. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!