Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nőhetek még 3 centit?

Nőhetek még 3 centit?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,fiú 167 centi vagyok és három éve nem nőttem.Ne kérdezzétek,hogy miért akarom pont a 170 centit elérni,mert az csak rám tartozik.

2014. aug. 12. 19:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha apukám magasabb,mint 170 centi,anyukán csak 153,akkor lehetséges ez?
2014. aug. 12. 19:43
 2/6 anonim válasza:

Az unokaöcsém csak 1 évvel fiatalabb nálam, és éves koromig jóval (kb. 10 cm-rel)alacsonyabb volt nálam. Viszont kezdett el nőni, és kevesebb, mint fél év alatt annyit nőtt, hogy most már jól láthatóan magasabb nálam Én 162 cm vagyok. Azt mondják, a fiúk később érnek, és ez nálunk tényleg látszik is, mert én nem hiszem, hogy növök még...

16L

2014. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Előző vagyok:

* kb. 15,5 éves koromig

2014. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az öcsém 150 valahány centi volt,de úgy hogy még közel sem volt a 160-hoz most meg már 170 centi.és ő annyi idős volt,amikor nőtt,amennyi idősen én nem nőttem(max1-2centit,és egészen mostanáig egyet sem)ezért gondoltam,hogy nem fogok már nőni.Érti ezt valaki,amit most leírtam?
2014. aug. 12. 20:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyan vagyok,mintha lány lennék.:D
2014. aug. 12. 20:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy az unokaöcséd valószínűleg ,azért nőtt még 10 centit vagy többet,mert még csak 15 éves,és a fiúk 14-16 éves koruk között nőnek a legtöbbet(állítólag)én akkor 0 centit nőttem,tehát,hogyha ez igaz,akkor előtte csak minusz valahány centiket nőtten,aminek semmi értelme,mert,ha tényleg minusz centiket nőttem volna,akkor sem nőttem volna nagyobbra azzal a 0 centivel,szóval most hülyeséget írtam.Ilyen akkor fordul velem elő,ha nagyon kétségbe vagyok esve.Én tényleg CSAK 3 centit,akarok nőni(nőnék többet is,de még ez a három centi sem lehetséges,szerintem).
2014. aug. 12. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!