Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki innen gyógyult már ki...

Valaki innen gyógyult már ki az ekcémából? MI segítet?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 09:52
 1/6 Imola Ágnes ***** válasza:
100%

kb ilyen volt a karom: [link]



De előjött térdhajlatben és kézen is....kb egy hét után kezdtem el a következőket:

immunerősítő, zsályatea, Aloe first spray és teafaolaj, váltogatva kenegettem, egy hét után nyoma sem volt.

2014. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Hja, és ennek kb 1 éve, azóta nem jött elő, bár a zsályateát időnként iszom:)
2014. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kipróbálom! Amúgy nekem nem ilyen hanem barna. Vajon más ekcémafajtára is jó?
2014. aug. 14. 10:30
 4/6 Imola Ágnes ***** válasza:
nem tudom, hogy jó-e másra, én ezeket sem ajánlás alapján, hanem hatásuk miatt használtam. Tudtam, hogy a zsája gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő, vírus és baktériumölő, ahogyan a teafaolaj is. Tudtam, hogy az immunrendszer gyengülése vezethet ekcémához, ezért szedtem immunerősítőket, illetve tapasztaltam, hogy hogyan hat az aloe first a sebekre. Ezeket kombinálva megoldódott minden gondom:)
2014. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem a hajamon iszonyúan viszked ugyanis a fejbőrömön is tiszta ekcéma vagyok de erre még nem találtunk gyógymódot. :/
2014. aug. 14. 12:34
 6/6 Imola Ágnes ***** válasza:

Samponba keverj teafaolajat...lehetőleg a sampon is legyen minnél természetesebb. 2 hétig reggel, éhgyomorra 1-2 csésze zsályatea... az elején kicsit rossz íze van, de utánna nagyon meg lehet szokni, de 2 hét után állj le vele. Jó lenne megnézni, hogy nincs-e Aloe First-ös sampon, mert akkor abba keverhetnéd a teafaolajat.

Immunerősítő lehet egyszerű C vit. napi min. 2000 mg, vagy akár graepfuitmag kivonat.

Nekem nagyon beváltak ezek a szerek, és nem csak ekcéma téren:)

2014. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!