Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kilyukadt a tüdőm? S O S

Kilyukadt a tüdőm? S O S

Figyelt kérdés

Párnapja egy kisebb ütés érte az egyik bordámat. Esténként kis szúró fájdalmat éreztem, de mára már odáig fajult, hogy kicsit fáj ha kilélegzek. Szellentenem is sűrűn kell.

Mi lehet a gond?

Angliában élek és nincs orvosom, de 2 hét múlva repülök haza.



2014. aug. 15. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szellentened is gyakran kell, úgyhogy kilyukadt a tüdőd??? Drága, majd akkor szólj, ha vér jön a szádon keresztül, na, akkor kilyukadt a tüdőd.


Sokkal valószínűbb, hogy egyszerűen eltörted vagy megzúztad azt a bordát. Nem kizárható a mellhártya valamilyen sérülése sem, bár az őrülten fájna, sokkal jobban, plusz olyan légszomjad lenne, hogy akkor nem ide írogatnál, hanem eltépnél orvoshoz, akár van, akár nincs Angliában dokid.


Összességében, én kétlem, hogy bármilyen kmoly baj lenne. Ha súlyosbodik, akkor forudlj orvoshoz.

2014. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előbb is kitetted ezt a kérdést. Valószínűleg nincs semmi bajod. A szellentést pedig végképp nem értem, hogyan tudod összefüggésbe hozni a tüdőddel. Ha megütöd, meghúzod a bordádat az néha hónapokig is fáj, ez így normális. De ha rosszabbodik akkor biztos, hogy Angliában is van lehetőség arra, hogy megvizsgáljanak, pénzért bármit, Magyarországon egy ilyen esetben kb. 15 ezerért néznek rád.
2014. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy röntgent nem ártana csináltatnod.
2014. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy borda repedésre gondolok, van aki ideg alapon gázosodik. Tüdő nem lehet lyukas !
2014. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!